Zwycięzca naszych audycji na żywo prowadzonych w ramach akcji #RapWizjer – Deder – we współpracy z Dj ShadowFace wypuszcza nowe nagranie „MISIU”. Utwór zapowiada ich nadchodzący krążek pt. „36/84”. Epka powinna ukazać się na przestrzeni kilku miesięcy.

Deder – jest obecnie 36-letnim raperem mieszkającym w Holandii. Był jednym z członków składu CrackHouse oraz założycielem ekipy ASK SQUAD, której członkami byli również Aerte i Saner. Deder od początku dumnie reprezentuje knurowską scenę hip-hopową.

Raper jest twórcą albumów pt. „NGL„, „Historia Prawdziwa” i „Boss Dog Classic„. Deder współpracował również przy płycie „Bity z serca hajs z ulicy„. Zajawkę na hip-hop rozpoczął już ponad 20 lat temu. Od początku inspirował się takimi zespołami jak Wzgórze Ya-Pa 3 czy Slums Attack. Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność usłyszeć jego utwór podczas naszych przeglądów podziemia w ramach akcji Rap Wizjer. Jest on zwycięzcą transmisji na żywo z wyboru najlepszego wykonawcy miesiąca marzec.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Dj ShadowFace – jest twórcą przedsięwzięcia „Show yours skills„, które swój początek miało już w 2013 roku. Wydarzenie ma na celu pomagać, a także wspierać niezależnych polskich raperów na terenie Holandii. Łukasz wyprodukował również kilka płyt hip-hopowych. Współpracował między innymi ze śp. Tomaszem Chadą i Sariusem. Dj ShadowFace jest założycielem 2deverdiping Studio, a dodatkowo twórcą duetu producenckiego „Vitalshadowsbeats„.

W imieniu Dedera przekazujemy Wam link do zbiórki na pomoc w operacji Jego przyjaciela Tomasza, zachęcamy do kliknięcia tutaj.

Miejsce i realizacja klipu

Klip został zrealizowany w Amsterdamie na NDSM. W przeszłości w tym miejscu znajdowała się stocznia. Aktualnie ten obszar jest bardzo często wykorzystywany do różnych prac artystycznych. Podsumowując ekipą odpowiadającą za klip jest J&D Video Production.

#RapWizjer – sprawdzamy podziemie. Audycje live co tydzień na naszych kanałach

Transmisje odbywają się w każdy czwartek czerwca po godzinie 18:00 na Facebooku oraz na naszym oficjalnym kanale YouTube. Audycje polegają głównie na odsłuchach premier z podziemia. JaGi aktywnie poszukuje nowych, uzdolnionych wykonawców. Na jednym zestawieniu sprawdzamy ok. 30 utworów. Nagrania są prezentowane w całości po czym prowadzący, a także widzowie komentują przesłuchane zwrotki. Ponadto raz w miesiącu podczas dodatkowej transmisji wraz z gościem specjalnym JaGi wybiera najlepszego rapera danego miesiąca. Poprzednio okazał się nim Leniwy.

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.