Segi już dzisiaj wypuszcza kolejny numer. Tytułowe nagranie krążka „Na pół” doskonale potwierdza, że nadchodząca płyta będzie mocno oldschoolowa. W utworze udzielił się Dj HWR.

Raper po dobrze przyjętym utworze „360„, który rozpoczął promocje Jego najnowszej epki nie zwalnia tempa. Po równym tygodniu od startu preorderu prezentuje swój drugi singiel. „Na pół” samo w sobie tłumaczy nazwę albumu. Numer potwierdza również, że klasyczne brzmienie hip-hopu można nadal realizować w ciekawy sposób. Projekt możecie zamawiać klikając tutaj. W utworze widnieje, także Dj HWR, który wykonał kawał porządnej roboty.

Dj HWR – jest dj-em oraz producentem muzycznym. Bezsprzecznie swoje umiejętności i finezje prezentował w większości miast w naszym kraju. Ponadto niejednokrotnie gościł poza granicami Polski odwiedzając takie państwa jak Niemcy, Francję, Czechy, Słowację i Ukrainę. Współpracował na scenie m.in z legendami hip-hopu będąc u boku KRS One, Jeru The Damaja czy także Masta Ace. Stylem Jego grania są przeróżne gatunki muzyczne, jak sam podaje przesiąknięty jest bardzo wibracjami muzyki klubowej. Wszystkie te elementy są dopieszczone sporą ilością skreczy, technik i zabawy z gramofonami. Na rodzimej scenie Dj HWR współpracował z Grubsonem, Chadą, Liroyem oraz z wieloma artystami.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Segi, czyli bezkompromisowe podejście do muzyki

Segi, a właściwie Mateusz Malesa pochodzi z Gdańska. Kiedy rozpoczynał swoją przygodę z muzyką, na początku nie był to rap. Najpierw próbował swoich sił jako gitarzysta i drugi wokalista w punkowej kapeli EjHeads! Między 2007-2008 rokiem. Swoje pierwsze rapowe potyczki zaliczył w 2009 roku. Natomiast już w 2010r. dotarł do 1/8 finału freestyle Battle Giżycko. Na dobre zapisał się w podziemiu nagrywając ze składem jako Nadstandard projekt „graNAD vol. 1„. Następnie wydał również takie albumy jak „Wracam nadrobić zaległości„, „3MIEJKA 3LOGIA” i „Trzy kropki„.

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.