Segi udostępnia swój najnowszy album.
Segi udostępnia swój najnowszy album. "Na pół" EP już na streamingach!

Segi prezentuje kolejny utwór z najnowszego albumu pt. „Na pół”. Nagranie pieczętuje premierę krążka na streamingach. Raper w swoim najświeższym numerze „LABS” przedstawia cztery elementy hip-hopu. Gościnie udzielił się Dj Radzion.

Dziś do sieci napłynął cały album Segiego. Krążek można odsłuchiwać na wszelakich platformach streamingowych. Ponadto, płyty które przez ostatnie tygodnie można było zamawiać w preorderze, są już w fazie wysyłkowej. Singiel pt. „LABS” opisujący ekipę „Life Abilities” zdecydowanie utwardza słuchacza, że w życiu warto mieć jakąś pasje i dzielić się nią z innymi. Klip bardzo dobrze obrazuje cztery elementy hip-hopu, o których nawija raper w refrenie. Za jego realizacje odpowiada Pager View ze wspomnianej wcześniej grupy.

Na przebitkach widzimy jak kręcą się b-boye dawkowani solidną porcją rapu, a w tle możemy także dojrzeć liczne tagi na ścianach. Nie zabrakło również konkretnych scratchy od Dj Radziona. Oldschoolowa brawura wynikająca z flow autora utworu powoduje, że projekt jest nie lada gratką dla każdego miłośnika kultury hiphop.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl
Segi - raper z Gdańska
Segi

Segi, czyli hip-hop w pełnej krasie

Jako reprezentant Trójmiasta swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w 2007 roku. Na początku próbował swoich sił jako gitarzysta i drugi wokalista grupy EjHeads! Swoje pierwsze rapowe potyczki zaliczył w 2009r. Natomiast w 2010 roku dotarł do 1/8 finału freestyle Battle Giżycko. Na kartach podziemia zapisał się nagrywając w grupie Nadstandard projekt pt. „graNAD vol.„.

Następnie Segi wydał również takie albumy jak „Wracam nadrobić zaległości„, „3MIEJSKA 3LOGIA” oraz „Trzy kropki„. Najnowszy krążek rapera pt. „Na pół” EP mieści w sobie siedem nagrań. „Na pół„, „360„, „LABS„, „Buty„, „Nowy dzień„, „Kończę z rapem” oraz „Outro„.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Segi nie wstrzymuje tempa! Nowy singiel od gdańskiego rapera, płyta już wkrótce

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.