Prykson Fisk z nowym klipem na kanale Włodiego
Prykson Fisk z nowym klipem na kanale Włodiego

Na kanale Włodiego pojawił się nowy klip pt. „Iluzjonista”, na którym rapem częstuje nas Prykson Fisk. Raper zapowiada nowy krążek – 103NER EP.

„Iluzjonista” to pierwszy singiel a zarazem klip promujący najnowsze wydawnictwo Pryksona Fiska pod tytułem 103NER EP. Produkcją całości zajął się Qzyn, na gramofonach niezawodni Needlework Scratch Crew czyli Dj Bulb, Dj Ph, Dj Chederac. 
 
103NER (STONER TRZY) to jak sama nazwa wskazuje, już trzecia część z cyklu przygód najgrubszego stonera-MC w naszym kraju. Następca dwóch poprzednich bardzo dobrze przyjętych epek (100NER, 102NER), Prykson znany z perfekcyjnej selekcji bitów, szorstkiego zadymionego flow i undergroundowego podejścia do robienia rapu, zainspirowany projektami takich twórców jak: Dj Muggs, Al Divino, Roc Marciano czy Griselda serwuje nam na spółkę z Qzynem nowy, przesiąknięty substancjami psychoaktywnymi do szpiku projekt. 
 
Raper nie zdradza na razie, kiedy premiera wyżej wspomnianego krążka. Zostawia słuchacza na razie jedynie z tym niezwykle melancholijnym i neurotoksycznym klipem.
 
 

Prykson Fisk – Pan Aleksander aka Prykson Fisk aka Fred Flin100NER to 180 kg żywego hip-hopu. Beat-boxer, MC i DJ, związany z kulturą Hip-Hop od 2003 roku. Prykson to doświadczony psychonauta, a zarazem właściciel studia KOMORA REC. Ponadto twórca i autor ponad 20 albumów i mixtejpów.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Reprezentant ekipy MOST BLUNTED, KOLOKOS oraz jeden z założycieli Renegatów Funku i Dusty Vibez. Nawijał pod bity w każdym klimacie od dubstepu, grime, drum and bass przez rap, kończąc na jazzie i funku. Fan dobrego jedzenia, undergroundowej muzyki, wielowymiarowej sztuki wizualnej i teorii spiskowych. Ponadto doświadczony smakosz życia i znany osiedlowy znachor.