HMS i Peja udostępnili dzisiaj wspólne nagranie. Utwór pt. „Ferwor” zapowiada nowy album reprezentanta Zielonej Góry. Przyjrzyjmy się bliżej tej istotnej dla podziemia premierze.

W minioną środę podczas rozmowy z HMS w cyklu rapowej gadki RapWizjera raper informował nas, że już 25.03.2022r. usłyszymy singiel zapowiadający Jego najnowszą płytę pt. „Nowa Rzeczywistość„. Raper podkreślał również, że na twórczości Peji wychował się i jest bardzo zadowolony, że ich współpraca doszła do skutku. Utwór został zrealizowany w Sarmacka Studio. Warto wspomnieć, że obaj artyści zagrali „Ferwor” przedpremierowo na koncercie w Bogatyni. Najprawdopodobniej w kwietniu wystartuje preorder najnowszego krążka Hamasa.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

HMS to aktualnie 28-letni raper z Zielonej Góry. Pierwsze swoje tracki zaliczył mając zaledwie piętnaście lat. W swoim dorobku artystycznym posiada kilka płyt muzycznych. Począwszy od 2019r. „Musa„, „Czerń” 2020r. oraz „Remedium” 2k21. Maciej jest także jednym ze zwycięzców I sezonu audycji RapWizjer, które realizowaliśmy na przełomie 2021/2022 roku. Hamas współpracował z wieloma twórcami z podziemia i nie tylko. Na Jego projektach przewinęły się takie ksywki jak Śliwa i Karramba.W rezultacie mamy do czynienia z konsekwentnym raperem.

Podsumowując serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby gospodarzem nagrania do nadrobienia „rapowej gadki” przeprowadzonej przez naszych redaktorów ze wspomnianym już HMS u nas na kanale YouTube. Wystarczy kliknąć tutaj.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: HMS i Szymko w pierwszej lidze rapowego podziemia

 

 

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.