Zadymka Freestylowa

Zadymka Freestylowa to nowe, cykliczne wydarzenie odbywające się w Bielsku-Białej. Projekt powstał z myślą o miłośnikach hip-hopu. Podczas wydarzenia uczestnicy mogą popróbować swoich sił mierząc się z pozostałymi freestylowcami w pojedynkach. Przede wszystkim to idealna okazja aby doszlifować swój styl na przyszłe, noworoczne starty w krajowych bitwach.

Organizator do dyspozycji uczestników udostępnia mikrofony, odsłuch, parkiet oraz fachową obsługę sprzętową tak aby wydarzenie trwało bez zakłóceń. Zadymka Freestylowa wystartuje we wtorek 8 listopada o godzinie 18:00 w Klubie Klimat w Galerii Sfera.

Wejście znajduje się od strony Atmosfery. Wszystko rozpocznie się od open mike, więc każdy z widowni może na miejscu zdecydować się na udział w bitwach. Pojawi się także klasyczny motyw w pojedynkach polegający na odnoszeniu się do obrazków wyświetlanych podczas imprezy. Z pewnością nie zabraknie również spontanicznych tematów wymyślanych przez publiczność . Projekt będzie trwał cyklicznie co dwa tygodnie rozpoczynając się o tej samej porze.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

W trakcie imprezy pojawi się również prowadzący legendarnej już akcji RapWizjer, nie zabraknie więc gadżetów związanych ze wspomnianą marką. Dołącz zatem już teraz do wydarzenia klikając tutaj i zaproś znajomych aby mogli wesprzeć podziemny hip-hop!

Freestyle to jeden z fundamentów sukcesu

Wszyscy dobrze wiemy, że freestyle jest nieodłącznym elementem rodzimej subkultury. Pozwala raperom udowodnić swoją pozycją w rapie i często zaprezentować innym odbiorcom kunszt tworzenia muzyki na żywo. Bielsko-Biała jest nieodzownym punktem na mapie lirycznych zmagań.

Właśnie tutaj część dziennikarzy portalu HipHopWeb.pl mogła naocznie zobaczyć przebieg Bitwy o Południe w 2019 roku. Zresztą stąd pochodzi zwycięzca wspomnianej bitwy Bober. Warto wspomnieć również, że tutaj od 2010 roku cieszy się dużym zainteresowaniem Bitwa o Bielsko. Poprzednio zapisało się do niej aż 50 uczestników!

Zdecydowanie jako portal branżowy popieramy powstałą inicjatywę i zapraszamy na nadchodzące edycje Zadymki Freestylowej. Szczerze wierzymy, że podziemie nadal skrywa w sobie masę utalentowanych osób, które być może decydując się przełamać swoje wewnętrzne bariery osiągną w przyszłości wiele sukcesów.

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.