Kafar dissuje Białasa
Kafar dissuje Białasa

Beef pomiędzy Dixonami a SB Maffiją nabiera dużego tempa. Dziś możemy usłyszeć kolejny diss w wykonaniu Kafara Dixon37, który jest kierowany do Białasa.

Wczoraj na łamach portalu informowaliśmy o kolejnym etapie beef’u, jaki występuje pomiędzy Dixonami a SB Maffiją. Zaczęło się od zaczepek Resta, odpowiedzi Bedoesa i Białasa. Później swój diss “dorzucił” Kafar, Białas odpowiedział – dzisiaj Kafar kontunuuje serię diss’ów.

Kolejny diss, kolejna szybka odpowiedź Białasa?

Dziś około godziny 17 utwór pt. “INCOGNITO” wypuścił Kafar Dixon37. Po ostatnim dissie Białas odpowiedział po zaledwie 3 godzinach – czy dziś również możemy spodziewać się tak szybkiej reakcji ze strony dissowanego rapera?

 

Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.