Piekielny i Blizna wypuszczają singiel i zapowiadają nową płytę
Piekielny i Blizna wypuszczają singiel i zapowiadają nową płytę

Dziś w sieci pojawił się nowy klip. Piekielny oraz Blizna połączyli siły i postanowili wydać wspólnie płytę. 

Smutne Typy, bo tak ma nazywać się materiał powstały we wspólnej kolaboracji dwojga raperów – Piekielnego i Blizny. Na klipie pt. “Po co mi to było?” gościnnie udzielił się Jelon. Portal HipHopWeb.pl objął cały krążek patronatem medialnym.

Wszyscy trzej raperzy, występujący w teledysku pochodzą z Głogowa. Nadchodząca płyta jest zatem nie lada gratką dla koneserów podziemnego hiphopu ze swojej lokalnej miejscowości. Nie tylko jednak dla nich, bo projekt za sprawą dobrej promocji może pójść w eter każdego polskiego osiedla.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: HipHop umarł? Ma się świetnie. WCK pokazuje, jak to się robi!

Piekielny i Blizna – hiphopowi głogowianie

Piekielny to raper urodzony w 1992 roku, oczywiście w Głogowie – mieście znajdującym się na Dolnym Śląsku. Na scenie pojawia się od 2008 roku.Jest twórcą takich utworów jak “Siadała w oknie”, “Magia”, “Mogłaś tam być” czy “Zadzwoń do mnie za kilka lat”. Na koncie ma kilkanaście projektów w podziemiu, gościnne udziały w utworach takich artystów jak Bonson, Skor, Młody M czy Vixen.
 
Blizna to raper z rocznika 1995. Również głogowianin. Swoją przygodę z rapem zaczynał w 2009 roku. Jest autorem takich płyt jak “Serum”, “Percepcja” i “Cztery ściany. Przez lata koncertował z Piekielnym.
 
Premiera płyty w maju 2021 roku. Zamówić album można na stronie smutnetypy.pl.
 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rapowe płyty, na które czekamy w 2021 roku. Subiektywne TOP 5