Rapowe płyty, na które czekamy w 2021 roku. Subiektywne TOP 5
Rapowe płyty, na które czekamy w 2021 roku. Subiektywne TOP 5

2021 rok może okazać się obfitym w premiery. Rapowe płyty, które na pewno będą godne uwagi. Koronawirus i spowodowany nim lockdown sprawił, że wielu raperów miało sporo czasu na nadrabianie zaległości.

Dlatego pomimo, naszym zdaniem, słabego roku 2020 pod względem wydawniczym, czeka nas ciekawy rok. My z niecierpliwością czekamy na upragnione krążki niektórych wykonawców. Wiele z nich jest już zaplanowanych, o wielu jednak zapewne nie wiemy. 

Avi Sycylijczyk x Louis Villain

Obraz 1 z 5


Po “Zbiorze Pieśni Sycylijskich” oraz “Spisie Dzieł Sycylijskich” przyszedł czas na ostatni element układanki, który zakończy całą, trylogie. Na razie nic nie wiemy na temat trzeciego wydawnictwa chłopaków rodem z podwarszawskiego Raszyna.

Na przestrzeni ubiegłego roku wiadomo jednak, że ich forma nie podupadła przez m.in. luźny singiel pt. “Veni” zadedykowany Szczecińskiemu wojownikowi mieszanych sztuk walki - Michałowi Materli czy dograniu się do wielu innych projektów np. Jody, PeZeTa, Borixona/ReTo, Resta DIXONA37 oraz serii soundtracków filmu “Asymetria”. Obaj Panowie na pewno nie próżnują i sądzę, że już w drugim kwartale tego roku zaskoczą nas pierwszym singlem okraszonym w melodyjną warstwę muzyczną od Louisa oraz wieloma rozkminami, błyskotliwymi wersami i zawiązaniami do sztuki od Aviego.

 


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Rapowe płyty 2021 – subiektywny wybór redakcji

Tak, wiemy, że ten wybór może nie przypodobać się każdemu. Jest to jednak subiektywny wybór naszych redaktorów i warto, abyś wziął na to poprawkę. Prezentujemy TOP 5 najbardziej wyczekiwanych krążków w tym roku. Rapowe płyty, na które czeka wielu słuchaczy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: HipHop umarł? Ma się świetnie. WCK pokazuje, jak to się robi!

Na tym oczywiście nie poprzestaniemy i postaramy się uruchomić całą serię związaną z tym tematem. Jeżeli uważacie, że w zestawieniu brakuje jakiejś ważnej pozycji, zostawcie feedback w komentarzu. Na pewno w następnym artykule z tej serii pochylimy się nad tymi propozycjami.

Nasze propozycje możecie podejrzeć przesuwając slajdy wewnątrz artykułu. Klikając przycisk „Następny”, przechodzicie do następnej propozycji. Możecie dowolnie cofać się do poprzednich slajdów poprzez kliknięcie przycisku „Poprzedni”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Młode Wilki Popkillera 2021 – przybliżamy sylwetki uczestników