Kafar z ekipy Dixon37, która ma beef z SB Maffiją odwiedził Nobocoto Studio, gdzie swoje wokale realizuje m.in. Białas.

Wszystko stało się za sprawą głośnej wymiany poglądów między Kafarem, a Białasem. Członek ekipy Dixon37 w jednym z dissów skierowanych w Beezy’ego zasugerował, że sprawa wyjdzie poza światło muzyczne i tak też się stało – wtargnął w kominiarce do studia szukając swojego wroga, aczkolwiek go tam nie zastał.

Spotkał za to realizatorów, którzy w tym czasie pracowali na swoich stanowiskach oraz klienta studia, który w tym czasie nagrywał utwór i chcąc uzyskać odpowiedź na pytanie, gdzie Białas się znajduje, użył siły wobec wszystkich zgromadzonych w środku budynku.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Czy Białas zainterweniuje?

Pod jego ostatnim dissem „Outro” napisał: „To mój ostatni numer, aż do nowej płyty. Znikam, ale trzymam rękę na pulsie.”. Polska scena hiphopowa nigdy nie zderzyła się z taką sytuacją. Wszystkie oczy skierowane są teraz na reprezentanta wytwórni SB Maffija, który z pewnością nie spodziewał się takiego rozwoju wydarzeń, w wyniku czego nie powinien na to przymykać oka.

Beef pomiędzy Dixonami a SB Maffiją nabiera tempa.

Na łamach portalu od kilku dni piszemy o rozwoju sytuacji pomiędzy raperami. Wszystko zaczęło się od zaczepek Resta z Dixon37 w stronę Bedoesa. Beef jednak przełożył się na pojedynek Kafara i Białasa.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Nowy BEEF na hiphop’owej scenie? Rest Dixon37 zaczepia, Bedoes odpowiada

BEEF TRWA! Kafar Dixon37 DISSUJE Białasa!

Niewiarygodne! Białas odpowiada Kafarowi po 3 godzinach! Kolejny diss na polskiej scenie hiphopowej.

Kolejny diss! Kafar Dixon37 odpowiada Białasowi!