Fu Ruszaj
Fu Ruszaj

Na kanale Visioner pojawił się nowy klip od Fu. Ponadto, „Ruszaj” zapowiada ósmy solowy materiał Fu pt. „Personality”.

Numer „Ruszaj” zapowiada planowany na ten rok krążek pt. „Personality„. Za produkcję odpowiedzialny jest Sir Mich. Jednakże płyta ukaże się nakładem wydawnictwa Vizioner.

W opisie pod teledyskiem można przeczytać:
 „Przedstawiamy pierwszy singiel „Ruszaj” z nadchodzącego, nowego ósmego już albumu Fu „Personality” Album zapowiadany jest 2019 rok. Jednakże płyta będzie utrzymana w nowoczesnej stylistyce. Mocne i energiczne wersy Fu osadzone są na newscholowych bitach. Bezkompromisowy i doświadczony raper Fu wraca z nową energią , która przeszyje na wylot polską scene Hip Hopu.”


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Oto nowy klip od Fu:

Personality” będzie ósmym albumem warszawskiego. Ostatni wydał w 2016 roku, nosił on nazwę „Definicja Istnienia„. Ponadto artysta ma na koncie krążki pt. N.O.C.C., Futurum (był to najlepiej się sprzedający album Fu. Dotarł na 14. miejsce OLiS), Wrodzony Instynkt, Kameleon, Krew i Dusza, Retrospekcje, Projekt 30 Mixtape, De Facto, Kameleon 2.


Fu, właściwie Łukasz Gaweł (ur. 31 stycznia 1980 w Warszawie), znany również jako Fusznik – polski raper i producent muzyczny, przedstawiciel nurtu ulicznego rapu. Łukasz Gaweł działalność artystyczną podjął w drugiej połowie lat 90. XX w. Początkowo związał się z kolektywem ZIP Skład wraz, z którym zrealizował album pt. Chleb powszedni (1999). W międzyczasie wraz z Korasem, również członkiem ZIP Składu utworzył duet pod nazwą Ko1fu, który, jednakże nie zarejestrował żadnego wydawnictwa. Jednym przejawem działalności formacji były nieliczne występy gościnne, w tym na płytach Molesty „Ewenement” i DJ-a 600V.