Segi udostępnia trzy ostatnie nagrania z nowej płyty „Na pół” EP. Pośród nich znajdziemy utwory „Buty”, „Kończę z rapem” oraz „Outro”. Czy Segi faktycznie kończy swoją przygodę z rapem? Przyjrzyjmy się bliżej opublikowanym numerom.

Segi po udanej premierze najnowszego albumu „Na pół” EP, która odbyła się 19.07.2021r. wstawił do sieci pozostałe nagrania. Fizyczne wydanie wspomnianej płyty rapera znalazło swoje liczne grono odbiorców. Wszystko te informacje możemy zauważyć na relacji jednego z profili społecznościowych Segiego. Sprawdźmy zatem po kolei najświeższe premiery z epki.

Czwartym opublikowanym przez autora nagraniem jest utwór pt. „Buty„. Opowiada on o przebytej drodze w życiu rapera. Cały temat jest zwięźle połączony z subkulturą hip-hopu. Wszystko opisywane jest z perspektywy samej podeszwy Segiego. W utworze poruszane są także dosyć osobiste kwestie m.in Jego problemy z używkami. Numer sam w sobie jest bardzo sentymentalny. Dodatkowo na tracku są użyte cuty z kawałka Emikae pt. „Ślady kicksów na betonie„. Emikae, co warto podkreślić, jest również producentem wykonawczym albumu „Na pół” EP.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Segi kończy z rapem?

Utwór pt. „Kończę z rapem” rozpoczyna się dość niepokojąco. Sam raper nawija „tym razem to już koniec, to już ostatni projekt„. Uspokajamy jednakże jest to numer, który należy potraktować z lekkim przymrużeniem oka. Raper prowadzi to nagranie w prześmiewczym tonie. Doskonale skupia się na aspektach, które drażnią go w hip-hopie. Istotny jest jednak fakt, że Segi nadal traktuje muzykę jako jedną ze swoich dawnych miłości. Mimo luźnej otoczki wykonawca informuje nas, że zamyka tym utworem etap produkcji klasycznego rapu.

Ostatnie nagranie pt. „Outro” z albumu „Na pół” EP spaja i finalizuje cały krążek. Segi pozostawia sobie tak zwaną furtkę otwartą i nie zaprzecza, że kiedyś wróci do tego charakterystycznego stylu nawijania. Produkcją zajął się już dobrze znany Wam Wilkulon.

Trójmiejski raper przykładem pogoni za swoimi marzeniami

Raper będący dumnym reprezentantem Gdańska swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w 2007 roku. Na początku próbował swoich sił jako gitarzysta i drugi wokalista zespołu EjHeads! Pierwsze rapowe występy zaliczył w 2009r. Sprawnie w 2010 roku dotarł do 1/8 finału freestyle Battle Giżycko. Na kartach podziemia zapisał się również nagrywając w grupie Nadstandard projekt pt. „graNAD vol.1„. Segi wydał także takie albumy jak „Wracam nadrobić zaległości„, „3MIEJSKA 3LOGIA” oraz „Trzy kropki„. Najnowsza epka rapera pt. „Na pół” mieści w sobie siedem nagrań. „Na pół„, „360„, „LABS„, „Buty„, „Nowy dzień„, „Kończę z rapem” oraz „Outro„.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Premiera albumu Segi – „Na pół” EP. Płyta już na streamingach

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.