Pawbeats Lek
Pawbeats Lek

Prawie rok od wydania albumu „OUT”, Pawbeats udostępnia teledysk jednego z singli. Kawałek nosi tytuł „Lęk”, a gościnnie wystąpiła Ania Dąbrowska.

OUT” to najnowsza płyta Pawbeatsa. Krążek trafił do sprzedaży 13 kwietnia 2018 roku. Jednak singiel „Lęk” doczekał się teledysku i pojawił się na kanale producenta.

Pawbeats ft. Ania Dąbrowska – Lęk (OUT album):


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

OUT” jest czwartym wydanym krążkiem kopozytora. Wcześniej ukazały się takie produkcje jak „Utopia„, „Orchestra” i „Chakra” (wraz z Kalim).

Ponadto album dostępny do kupienia pod linkiem.

 

 


W opisie produktu czytamy:

„Dołożymy wszelich starań, abyś otrzymał/a swój egzemplarz na dzień premiery.

Najnowszy album Marcina Pawłowskiego znanego jako Pawbeats – producenta, multiinstrumentalisty i kompozytora zatytułowany „OUT” z gościnnym udziałem znakomitych polskich artystów ukaże się 13 kwietnia 2018 r.

Płytę wzbogaca gościnny udział Ani Dąbrowskiej, Natalii Grosiak, Noviki, Mariki, Marceliny, Poli Rise, zespołu XXANAXX oraz Roberta Cichego i Buslava. Muzyka powstawała na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

Dla Pawbeatsa istotnym elementem tego projektu była jego oprawa wizualna, dlatego do realizacji okładki zaprosił jednego z najbardziej cenionych współczesnych rysowników – Pawła Kuczyńskiego. Nad całością poligrafii czuwał znakomity grafik – Grzegorz “Forin” Piwnicki.

Utwory z udziałem artystów z płyty „OUT” będzie można usłyszeć podczas wielkiego koncertu w Auli UMK w Toruniu, który odbędzie się w dniu premiery (13.04). Ponadto, Pawbeats zaprosił artystów, z którymi współpracował przy poprzednich albumach, a całe wydarzenie rozpocznie się od koncertu zaprzyjaźnionego zespołu Luxtorpeda. Informacja o koncercie:https://www.biletomat.pl/koncerty/pawbeats-out-koncert-premierowy-6489/

Dotychczas Pawbeats dał się poznać jako producent albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty. (m.in. Miuosh – Prosto przed siebie, Pih – Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorska Utopia oraz wydana w ubiegłym roku wspólna płyta z Kalim – Chakra). Na swoim koncie ma także współpracę z Natalią Nykiel, Justyną Steczkowską, Moniką Borzym, Krzysztofem Herdzinem czy Quebonafide.

Pawbeats o płycie: „OUT” to album, który planowałem od kilku lat – zbierałem myśli, kompozycje, pomysły. Teraz czuję się jak debiutant, nieco po omacku poznając nowy muzyczny świat i to bardzo ciekawe przeżycie. Myślę, że zarówno dla mnie jak i dla słuchaczy, o czym będziemy mogli się przekonać również na koncercie premierowym.”