Dzisiaj premiera płyty od W.E.N.Y - Montana Max - album jest już dostępny!
Dzisiaj premiera płyty od W.E.N.Y - Montana Max - album jest już dostępny!
Warszawski raper W.E.N.A. zaprezentował dziś swoim słuchaczom nowy album pt. MONTANA MAX. Wersja Deluxe to aż 20 nowych utworów.
 
Jednocześnie Wudoe prezentuje nowy teledysk z albumu – “Handluj z tym”. Numer wyprodukowany jest przez Kudla. Jest to ostry i energiczny numer utrzymany w staroszkolnej stylistyce. Klip zrealizowano w Łodzi, a za jego produkcję odpowiada grupa Motion Pikczer
 
Album MONTANA MAX to największe jak dotąd przedsięwzięcie artysty. Edycja Deluxe, która zawierała 20 nowych utworów, zaserwowanych na dwóch płytach CD, wyprzedała się ponad tydzień przed premierą płyty. Album do kupienia już dziś jest dostępny pod tym linkiem. Już jutro nową płytę od Wudoe będzie można zakupić w sklepach.
 

 
Napisz komentarz!

Współtwórca i redaktor naczelny portalu HipHopWeb.pl. W branży HipHopu udziela się już od 2010 roku, kiedy to założył portal RapWeb.pl który później przebrandował się na HipHopWeb.pl. Miłośnik polskiego hiphopu z lat 90' i 00'. Po godzinach zajmuje się produkcją muzyczną wykraczającą często poza gatunek hip-hopu. Właściciel także portali ObywateleNieba.pl czy OtoPress.pl.