Floral Bugs wydał nowy album. ,,Nowa sztuka
Floral Bugs wydał nowy album. ,,Nowa sztuka" już do odsłuchu

NOWA SZTUKA. Tak nazywa się nowy album Floral Bugs-a. Wydawnictwo zadebiutowało dziś w serwisach streamingowych.

Ten krążek to przełamanie wielu schematów i pokazanie młodego rapera z Bielska Białej z nieznanej do tej pory strony. Młody artysta prezentuje słuchaczom niekonwencjonalną muzykę, na swój sposób oryginalną a zarazem spójną w kontekście całego albumu.

NOWA SZTUKA to połączenie real-talku oraz trapowego brzmienia. Artysta bawi się formą z niezwykłą łatwością. Autor albumu mając opanowaną świetną technikę łączy ją również z ciekawymi, niespotykanymi dotąd melodiami melodiami. Ponadto wszystko to ubarwiają często zmiany flow.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Różnorodność na Nowej Sztuce od Floral Bugs

Płyta jest bardzo zróżnicowana pod każdym względem. Zaczynając od trapowych bangerów, które na pewno ucieszą spore grono odbiorców, przez przewózkowe numery i emocjonalne kawałki, aż po duet z wokalistką alternatywną KHelen.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kiedy PRO8L3M wyda nową płytę? Steez83 u Bartosza Boruciaka

Floral Bugs to charyzmatyczny 19-latek, który dał się poznać szerszemu gronu dzięki horrorcorowym numerom wydawanym przez Brain Dead Familia.

Albumu można słuchać na wszelkich platformach streamingowych takich jak Spotify, Tidal, Apple Music i wiele innych.

Dziennikarz muzyczny specjalizujący się w hiphopie i rocku z lat 80-tych. Śledzi poczynania artystów zza kulis. Ma na koncie kilkaset recenzji płyt oraz felietony nt. rozwoju subkultury hiphop'u w Polsce.