Kukon prezentuje nowy singiel. „Ogrody Mixtape 2” już w grudniu
Kukon prezentuje nowy singiel. „Ogrody Mixtape 2” już w grudniu

Kukon prezentuje słuchaczom nowy singiel. Ten zapowiada wydawnictwo „Ogrody Mixtape 2”, które ukaże się 23 grudnia.

2020 rok dla Kukona to okres wytężonej pracy, po świetnie przyjętym projekcie „Afera” (prod. Magiera), przez mini album „Kraków, Marzec 2020” (prod. Ka-Meal), aż w końcu po drugą część mixtapu „Ogrody”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kiedy PRO8L3M wyda nową płytę? Steez83 u Bartosza Boruciaka


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Pierwszym oficjalnym singlem promującym projekt „Ogrody Mixtape 2” jest utwór „Domówa” z gościnnym udziałem Lex Clockwork.

Kukon – Domówa – teledysk już w sieci

Dziś premierę ma teledysk do nowego singla Kukona. „Domówa”. Za realizację klipu odpowiada ekipa HDSCVM. Ten dostępny jest już na platformie YouTube – zamieszczamy go poniżej artykułu. Jeżeli klip nie odpala się na naszym portalu, znajdziecie go bezpośrednio pod tym linkiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: HipHop umarł? Ma się świetnie. WCK pokazuje, jak to się robi!

Na stronie pieknysyf.pl dostępna jest fizyczna wersja albumu w opcji preorderowej – zamówawiać płytkę możecie tutaj. Premiera „Ogrody Mixtape 2” zaplanowana jest na 23 grudnia. Wtedy nastąpi wysyłka albumu. Premiera digitalowa zaś zaplanowana jest na 25 grudnia.

Dziennikarz muzyczny specjalizujący się w hiphopie i rocku z lat 80-tych. Śledzi poczynania artystów zza kulis. Ma na koncie kilkaset recenzji płyt oraz felietony nt. rozwoju subkultury hiphop'u w Polsce.