Parzel i DJ Mariano MBH prezentują trzeci singiel. Płyta już pod koniec maja
Parzel i DJ Mariano MBH prezentują trzeci singiel. Płyta już pod koniec maja

Parzel x DJ Mariano udostępnili trzeci singiel zapowiadający album „PARADYGMAT”. W sentymentalną podróż do przeszłości zabierają nas razem z Pryksonem Fiskiem i Fasolą.

Animacje do utworu przygotował Skyw. Album Parzel x DJ Mariano MBH
„PARADYGMAT” ukaże się 28 maja bieżącego roku we współpracy z wytwórnią Aloha Entertainment oraz DIIL.TV. Limitowana edycja DE LUXE dostępna już jest w przedsprzedaży na alohasklep.pl, hempszop.pl, asfaltshop.pl oraz preorder.pl.

Ponadto Duet Parzel x DJ Mariano MBH wystąpi 15 maja podczas „Proceente 40.B-DAY LIVE”. Na imprezie online organizowanej z okazji 40 urodzin Proceente – twórcy PARADYGMATU zagrają kilka utworów przedpremierowo.  


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Parzel x DJ Mariano – „PARADYGMAT”

„PARADYGMAT” to owoc klasycznej formy współpracy raper – DJ/Beatmaker. Płyta Parzel x DJ Mariano MBH „PARADYGMAT” została zrealizowana w TWP Studio pod okiem Świętego, który odpowiada również za miks materiału. Dodatkowo całość zmasterował Szwed SWD w Hemp Studio, okładkę płyty oraz identyfikację graficzną zaprojektował Koxu.

Czym jest tytułowy „PARADYGMAT”?

To przyjęty przez artystów sposób widzenia rzeczywistości w PL 2021, gdzie jedynym efektywnym rozwiązaniem jest porozumienie. To ponadto obraz miasta widziany oczami dwóch facetów, którzy kochają hip-hop. To zimna, szara Warszawa. To ludzie osiedli oraz ich historie, ich tragedie i szczęścia mające miejsce w każdym bloku.

Parzel

Znany z charakterystycznego głosu oraz niebanalnego stylu nawijania reprezentant prawej strony Wisły. Zadebiutował również na wydanym w 2008 r. nielegalu „Koneksje Miejskie” zespołu SSDI. W 2012 r. pojawił się w towarzystwie Sokoła i Sitka na „Prosto Mixtape DJ Kebs” w utworze „Plaża”. Efektem współpracy z Prosto Label wydano w 2012 r. wspólny album Parzela i Siwersa „Coś się kończy, coś się zaczyna”. W 2015 r. również nakładem Prosto Label ukazał się solowy album rapera „Oddech za oddech”. W 2018 Parzel wydał pod szyldem labelu Under The Top płytę „LOT 1.7”, która została w całości wyprodukowana przez Siódmego.

Ma na swoim koncie współpracę z takimi wykonawcami jak: Hemp Gru, Sokół, Sitek, Bonus RPK, Dudek, DJ B, Rogal DDL, Hades, DIOX, Siódmy, Ania Kandeger, KAEN, Proceente, Hudy HZD, Małach, Rufuz, Tomiko, Pono, Fu.

DJ Mariano MBH

DJ Mariano MBH jest producentem muzycznym, realizatorem dźwięku, aktywnym diggerem i ponadto kolekcjonerem czarnych wosków. Reprezentuje kolektyw DiggerDogz. Współpracował z takimi artystami jak: Prykson Fisk, Dj Eprom, Dj Bulb, Pih, Ryfa, Smokin, Renegaci Funku. Działał również z twórcami takimi jak: Kara, Kuba Knap, Ajman, Hades, Pękacz, Czerwin TWM, Temzki, Świety TWP, Maggy.