Nadszedł czas juwenaliów. Gdzie usłyszymy hiphop'owe koncerty?
Nadszedł czas juwenaliów. Gdzie usłyszymy hiphop'owe koncerty?

Końcówka maja, początek czerwca to czas, kiedy rozpoczynają się pierwsze imprezy plenerowe. Jest to również intensywny okres studenckich świąt – juwenaliów. Zobacz, gdzie odbędą się koncerty hiphopowe na juwenaliach.

Postanowiliśmy przyjrzeć się najbliższym wydarzeniom w całej Polsce aby wyszukać imprezy z udziałem raperów. Gdzie usłyszymy raperów na juwenaliach? Czy w tym roku hiphop zagości na imprezy organizowane przez studentów?

Już 23 maja na juwenaliach PWSZ w Wałbrzychu zagra WENA. Warszawski raper jest świeżo po premierze swojego nowego krążka „Montana Max”. Wałbrzyscy słuchacze hiphopu na pewno będą mieli co robić czwartkowego wieczoru. Tego samego dnia rozpoczną się również juwenalia w Poznaniu. Zagra na nich szef wytwórni płytowej B.O.R. Records – Paluch.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Dzień później, w piątek, weekend rozpoczną juwenalia w Katowicach. Tam także nie zabraknie hiphopowych akcentów. Na scenie bowiem pojawić ma się Słoń oraz Paluch. Dwóch poznańskich raperów na pewno również ubarwi wieczór katowickim studentom i nie tylko.

Ponadto, tego samego dnia, 24 maja, na Ekonomaliach we Wrocławiu będziemy mogli zobaczyć m.in. Sariusa czy skład PRO8L3M. Dodatkowo swój koncert będzie miał Kękę – radomski raper, który zdobywa coraz większą popularność, jest w trakcie prac nad krążkiem „Mr Kękę”. Ten swoją premierę będzie miał we wrześniu tego roku. Zagra on również w towarzystwie Kaliego dzień później na szczecińskich juwenaliach.

Wszystkie informacje, jakie udało nam się zebrać na temat tego, gdzie odbędą się koncerty hiphopowe na juwenaliach w całym kraju, znajdziecie poniżej – na plakatach promocyjnych.