Niezwykłe wydarzenie! Miuosh zagra przed 20-osobową widownią
Niezwykłe wydarzenie! Miuosh zagra przed 20-osobową widownią

Po 7 czerwca na dachu Galerii Katowickiej odbędzie się Scenozstąpienie Preludium. Miuosh, muzycy NOSPR oraz goście specjalni zagrają przed niezwykle kameralną, 20 osobową widownią, która zostanie wyłoniona w facebookowym konkursie. Wszyscy mieszkańcy Katowic będą mogli bezpłatnie śledzić ten niezwykły występ dzięki gigantycznemu telebimowi ustawionemu na placu przed Galerią. Wydarzenie w Galerii Katowickiej jest przedsmakiem emocji związanych z koncertem Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim.

Pożegnanie Miuosha z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia zapowiada się spektakularnie. Monumentalny Stadion Śląski, ponad 40 tysięcy sprzedanych biletów oraz kilkudziesięciu muzyków na scenie – to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku w kraju. Katowicki raper żegna się ze sceną i muzykami NOSPR-u po 4 latach wspólnego koncertowania. Innowacyjny format stworzony przez muzyków zyskał ogromną popularność i rzeszę wiernych fanów. Przedsmak emocji będzie można poczuć dwa dni wcześniej podczas koncertu Scenozstąpienie Preludium, który zostanie zorganizowany na dachu Galerii Katowickiej.

Zdajemy sobie sprawę z wyjątkowości i ogromnej popularności projektu Miuosha i NOSPR-u. Cieszymy się, że udało się zorganizować wydarzenie, dzięki któremu fani będą mogli poczuć wielkie emocje związane z koncertem na Stadionie Śląskim. Już 7 czerwca zaprosimy 10 szczęśliwców z osobami towarzyszącymi na Scenozstąpienie Preludium. Natomiast wszyscy mieszkańcy Katowic będą mogli bezpłatnie śledzić ten koncert dzięki multimedialnemu przekazowi na placu przed Galerią – mówi Aleksander Poltier, Marketing Manager Galerii Katowickiej. – Wydarzenie zostanie zorganizowane na dachu Galerii Katowickiej, czyli na wysokości ponad 30 metrów. Rozpościera się stąd wyjątkowy widok na Katowice. Miasto, z którym Mioush jest związany od urodzenia. Sceneria ta będzie idealnym tłem dla preludium do pożegnalnego koncertu rapera z NOSPR na Stadionie Śląskim – dodaje Aleksander Poltier.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Scenozstąpienie Preludium odbędzie się 7 czerwca o godzinie 19:00. Koncert będzie realizowany na dachu Galerii Katowickiej, gdzie na żywo obejrzy go 10 szczęśliwców z osobami towarzyszącymi, wyłonionych w konkursie. Fani tego wyjątkowego projektu, którym nie uda się zdobyć wejściówek, będą mogli zobaczyć koncert, dzięki specjalnemu telebimowi ustawionemu w strefie na placu przed Galerią. Ponadto liczbę miejsc ograniczono.

Jak zdobyć bilet na Miuosh x Jimek x Smolik x NOSPR?

Aby zdobyć bilet na koncert Scenozstąpienie Preludium na dachu Galerii Katowickiej, na którym zagra Miuosh, należy napisać oryginalną zwrotkę piosenki, która zawierać będzie słowa: Katowice, niebo, dźwięki, miasto, tempo. Autorski tekst należy zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Galerii Katowickiej na Facebooku. Konkurs trwa od 27 maja do 3 czerwca 2019 r. do godziny 23.59.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Galeria Katowicka nagrodzi 20 osób. 10 z nich otrzyma nagrody I kategorii w postaci podwójnych biletów na koncert na Scenozstąpienie Preludium na dachu Galerii Katowickiej. Kolejnych 10 zwycięzców nagrodzonych zostanie podwójnymi voucherami wstępu na koncert Scenozstąpienie Miuosh x Jimek x Smolik x NOSPR organizowany w dniu 9 czerwca 2019 r. o godz. 20.00 na Stadionie Śląskim.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana 4 czerwca 2019 r.

Pełny regulamin konkursu dostępny na www.galeriakatowicka.eu