Prozak420 z debiutanckim albumem. Wewnętrzne batalie i rozterki
Prozak420 z debiutanckim albumem. Wewnętrzne batalie i rozterki

„Czarna Flegma” to pierwszy album autorstwa Prozak420, zawierający 21 różnorodnych utworów, które w odpowiedniej kolejności tworzą spójną historie. Znajdziesz tutaj wszystko od bengerów po piękne ballady, jednocześnie wszystkim kawałkom towarzyszy jeden wspólny temat – wewnętrzne batalie i życiowe rozterki.

Jak krucha jest granica między równowagą a dualizmem? Być może ten album pomoże Ci to zrozumieć. Ponadto wydanie preorder ma zawierać dodatkowe bonusy (bletki, młynek, zapalniczka, unikatowe zdjęcie z autografem, zestaw wlepek). Do preorderu, oprócz gadżetów raper dołoży bonusowy mixtape, który nie znajdzie się w wersji sklepowej.

Prozak420 – różnorodność nie tylko hasłem promocyjnym

Projekt swoją obecnością wzbogaciło kilka zaprzyjaźnionych z FOURTWENTYFAMILL osób – Maddi, Roka, Kieru oraz Sikor Prins Kremla. Dodatkowo za warstwę muzyczną krążka w całości odpowiada Ślimak oraz groove_bass.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: HipHop umarł? Ma się świetnie. WCK pokazuje, jak to się robi!

Wyjątkowa okładka jest dziełem MDOOM’a. Wokale nagrano w DedoE Records, Rapido Studio, 091 studio, Slumdog oraz Stobno Records, natomiast nad mixem i masteringiem czuwali Ślimak oraz Bartosz Napieralski z San Antonio Records.

Na kanale Major Specnaz został opublikowany trzeci, tytułowy singiel „Czarna flegma” a wraz z nim preorder płyty. Ponadto będzie to legalna płyta wydana w świeżo założonej wytwórni #fourtwentyfamill. Znajdzie się zarówno w dobrych sklepach muzycznych jak i na streamingach tj. Spotify, Tidal itp. 

Premiera sklepowa płyty Prozak420„Czarna Flegma” odbędzie się 27 maja 2021 roku. 

Linki do singli:
Czarna flegma: https://bit.ly/CzarnaFlegmaYouTube
Fura: http://bit.ly/FuraYouTube  
Vibe: https://bit.ly/VibeYouTube 

Link do preorderu: https://bit.ly/CzarnaFlegmaCD 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Młode Wilki Popkillera 2021 – przybliżamy sylwetki uczestników