JaGi wypuszcza nowe nagranie.
JaGi wypuszcza nowe nagranie. "Emocje" dostępne już do odsłuchu

Jeden z raperów objętych przez nas patronatem – Jagi – udostępnił dzisiaj do odsłuchu nowe nagranie. Za produkcję odpowiedzialny jest The Boy.

JaGi – jest obecnie 20-letnim raperem z Bielska-Białej. Pod koniec 2017 roku zaczął pojawiać się w bielskich klubach grając swoje pierwsze koncerty. W zeszły weekend mieliśmy okazję usłyszeć wykonawcę na premierowym koncercie albumu Opała w Oświęcimiu. Następna zbliżająca się impreza z udziałem rapera odbędzie się 23.08.2019r. w Bielsku-Białej. Zapraszamy do sprawdzenia wydarzenia klikając tutaj. Poprzednie dwie płyty JaGiego były objęte naszym patronatem i są dostępne w całości na naszym portalu.

Zapraszamy serdecznie do odsłuchu poniższego nagrania!


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.