Bielski skład Decade, w którym udzielają się wokalnie JaGi x Waek opublikował nowe nagranie. Minął już prawie rok od ich ostatniej wspólnej premiery. 

Decade – nazwa ekipy pochodzi od różnicy roczników pomiędzy dwoma raperami, Waek(89s) x JaGi(99s). Zespół gościł na naszym portalu po raz pierwszy w 2016 roku odpowiadając na „9 szybkich pytań”. Wykonawcy wówczas promowali swój wspólny krążek o nazwie Projekt X. Cały album jest nadal dostępny do pobrania wystarczy kliknąć tutaj. W 2018 roku obaj muzycy pokazali się na scenie grając przedpremierowo kilka nieopublikowanych wówczas nagrań. Niedawno temu mieliśmy również okazję posłuchać ich najnowszych zwrotek w trzeciej edycji sezonu JazBrothers gdzie systematycznie udzielali się pisząc teksty pod ustalone tytuły konkursowe.

Zapraszamy również do ponownego sprawdzenia relacji z Rap Attack Festival BB. Na wspomnianym wydarzeniu JaGi i Waek pod patronatem HipHopWeb.pl pojawili się w rolach dziennikarza i fotoreportera.


#KupujPolskieRapPłyty

Zaopatruj się w nowe kompakty do rap kolekcji i wspieraj jednocześnie działalność i niezależność naszego portalu.

materiał reklamowy Ceneo.pl

Redaktor hiphopwebpl, prowadzący społeczności o charakterze hip-hop'owym. Muzyk mający na swoim koncie kilka projektów i koncertów. Miłośnik „starej szkoły”. Osoba nastawiona na rozwój osobisty i współpracę między markami. Ceniący sobie indywidualne podejście do czytelnika oraz słuchacza. Związany z marką SilesiaCrime.com oraz przedsięwzięciem „Hip-Hop Druga Szansa w resocjalizacji młodzieży”.